Перелом у гравця знайшли ще після півфіналу, але це не завадило йому відіграти ще й фінал.

Нападнник "Манчестер Сіті" та збірної Іспанії Ферран Торрес перебуватиме до шести тижнів поза футболом через перелом ноги, якого зазнав у матчах національної команди у Лізі націй.

За інформацією порталу Goal.com, травми футболіст зазнав ще у півфінальному матчі Ліги націй проти Італії, який закінчився перемогою іспанців з рахунком 2:1. Причому обидва голи забив саме Торрес - на 17-й та 45+2 хвилинах зустрічі.

Форвард Іспанії Торрес відіграв два матчі Ліги націй з переломом ноги і забив два голи

Матч проти Італії закінчився для Торреса на 49-й хвилині, замість нього вийшов Єремі Піно. Проте у фіналі Ліги націй проти Франції форвард збірної Іспанії знову з'явився на полі, причому відіграв 84 хвилини.

Торрес пропустить через травму щонайменше місяць. Під час медогляду у нього виявили тріщину у правій стопі.

Очікується, що Торрес не зможе грати до середини листопада і пропустить вирішальні поєдинки відбору Іспанії на чемпіонат світу-2022 проти Греції та Швеції.

Крім того, 21-річний форвард пропустить і матчі "Манчестер Сіті" у чемпіонаті Англії та Лізі чемпіонів. Загалом за цей період його команда проведе сім поєдинків, два з яких - протистояння проти "Брюгге" у Лізі чемпіонів.

Що відомо Ферран Торрес виступає за "Ман Сіті" з 2020 року, перейшовши із "Валенсії" за 22.1 мільйонів євро. Загалом за "Ман Сіті" Торрес провів 43 поєдинки у всіх турнірах, у яких відзначився дев'ятьма голами. Сезон 2021/22 Торрес розпочав у якості головного форварда "Манчестер Сіті". За збірну Іспанії 21-річний нападник загалом провів 22 матчі, забивши 12 голів. Іспанія продовжує боротьбу за вихід на чемпіонат світу-2022. Перед заключними матчами відбору іспанці йдуть на другому місці з 13 очками та з відставанням від лідера Швеції на два очки. Іспанія програла Франції у фіналі Ліги націй з рахунком 1:2. Вирішальний гол забив форвард Кіліан Мбаппе. Читайте також: Франція виграла Лігу Націй після голу з офсайду. Чому його зарахували: відео